Przeskocz do treści

Pożyczka Kredito24

Kredito24 jest polskim oddziałem niemieckiej firmy kreditech.com. W sprawdzony i zaufany a zarazem innowacyjny sposób oferuje szybkie pożyczki niewielkich sum pieniędzy. Wystarczą tylko dwie minuty, aby wypełnić wniosek elektroniczny, a konto klienta zostanie zasilone natychmiastowo. Pożyczka Kredito24 pracuje na w pełni automatyzowanym systemie a średni czas oczekiwania na decyzję pożyczkową to minuta i trzydzieści sekund.

Pożyczka Kredito24

Dodatkowo, dzięki współpracy z partnerami finansowymi (Dotpay, Zpay) wypłaca chwilówki automatycznie po zaksięgowaniu się jednego grosza na rachunku firmowym. Kredito24 jest najszybszą opcją pozyskania nawet 3 000 złotych i jest w stanie działać i przelewać pieniądze 24 godziny na dobę, 7 razy w tygodniu.

Aby móc skorzystać z ofert, jaką są szybkie pożyczki online, należy mieć ukończone 18 lat, i być obywatelem Polski przebywającym w kraju. Dodatkowo trzeba mieć telefon komórkowy, dowód osobisty, konto w banku oraz informację i zatrudnieniu i zarobkach. Szybkie pożyczki proponowane przez Kredito24, to pieniądze nawet w 10 minut. Każdy pożyczkobiorca musi jednak pamiętać, że oferowane tutaj szybkie pożyczki od ręki nie są rozwiązaniem poważnych problemów finansowych, lecz jedynie drobną pomocą w konieczności pożyczenia niewielkiej sumy pieniędzy.
Swoim stałym klientom Kredito24 oferuje możliwość skorzystania z propozycji, jaką są szybkie pożyczki SMS. Wystarczy wysłać do nas wiadomość o treści: Kredito24 kwota pożyczki długość pożyczki.

Kredito24 jest prawnie zobowiązana do sprawdzania baz informacji gospodarczej w tym: KRD, BIG, BIK, Infomonitor. Nie wpływa to jednak znacząco na decyzję pożyczkową. Jeżeli Kredito24 zdecyduje się przyznać pożyczkę osobie widniejącej w jednej z powyżej wymienionych baz, pracownicy Centrum Obsługi Klienta poproszą klienta ubiegającego się o pożyczkę, o zaświadczenie, w którym przedstawi swoje zarobki. Kontrola ta będzie miała na celu sprawdzenie czy osoba jest teraz wypłacalna. Pożyczka przez internet została stworzona, by pomóc osobom, które potrzebują niewielkiej ilości gotówki i są w stanie spłacić pożyczoną sumę w wyznaczonym czasie. Tanie pożyczki przez Internet cieszą się obecnie dużą popularnością, ponieważ nie wymagają wychodzenia z domu, poręczycieli czy zastawu, a pieniądze można otrzymać w bardzo krótkim czasie. Dodatkowo część firm pożyczkowych przygotowuje dla stałych klientów różnorodne oferty i promocje.